ZABIEGI

EKSTRAKTY KWIATOWE DR BACHA – metoda dr. Bacha to popularny na świecie system medycyny naturalnej, wynaleziony przez brytyjskiego lekarza i naukowca – Edwarda Bacha. Wykorzystuje ona krople wytwarzane
z kwiatów dziko rosnących roślin, które zażywa się doustnie, aby przywrócić  równowagę emocjonalną i poprawić samopoczucie. Ekstrakty (esencje Bacha) skutecznie redukują np. napięcie i skutki stresu, lęki czy bezsenność.

KONSULTACJA I DOBÓR MIESZANKI EKSTRAKTÓW KWIATOWYCH

OKŁADY BOROWINOWE – działają rozgrzewająco, przeciwzapalnie, ściągająco. Stosuje się w reumatycznym zapaleniu stawów, zesztywnieniu zapalnym stawów kręgosłupa, w zapaleniu korzonków nerwowych, w chorobach układu krążenia w obrębie kończyn dolnych.

PARAFINOWY ZABIEG Z ALGAMI NA STAWY – niezastąpiony zabieg w leczeniu różnego rodzaju schorzeń skóry, zaburzeń krążenia i zaburzeń przemiany materii oraz dolegliwości reumatycznych. Zawarta w kosmetyku parafina powoduje zwiększenie ciepłoty ciała – ułatwiając w ten sposób wchłanianie substancji odżywczych jak i wydalanie toksyn z organizmu.

PARAFINOWY ZABIEG NA DŁONIE – specjalny zabieg na suche, pozbawione blasku dłonie o działaniu napinająco-ujędrniającym. Odżywia oraz zmiękcza naskórek, poprawia stan paznokci, elastyczność i jędrność skóry oraz chroni ją przed przedwczesnym starzeniem.

ŚWIECOWANIE USZU – stosowane w leczeniu chorób laryngologicznych i w ich profilaktyce. Delikatne usuwa nadmiar woskowiny. Jest skuteczne przy infekcjach górnych dróg oddechowych, chronicznym zapaleniu zatok, krtani, nieżycie nosa, katarze siennym,  przeziębieniu. Poza tym przynosi ulgę przy uporczywych migrenach
i uderzeniach gorąca towarzyszących menopauzie. Rozładowuje stres, reguluje ciśnienie w kanałach usznych (likwiduje szumy i dzwonienie).

MOKSA – chińska metoda oczyszczania ciała, umysłu i ducha. Wspomaga leczenie dolegliwości reumatycznych, bólów stawów i mięśniobólów. Zabiegi z moksy zwiększają odporność organizmu na choroby jak i spowalniają naturalny proces biologicznego starzenia się.

DEPILACJA CIEPŁYM WOSKIEM                                                                        

NA ŻYCZENIE WYSYŁAMY DROGĄ ELEKTRONICZNĄ SZCZEGÓŁOWY AKTUALNY CENNIK ZABIEGÓW